Enter your keyword

Faaliyet Alanlarımız

Sizlere hangi hizmetleri veriyoruz?

Doğal Gaz Sistemleri

service
Doğal gaz yer kabuğunun içindeki fosil kaynaklı bir çeşit yanıcı gaz karışımıdır. Bir petrol türevidir. Yakıt olarak önem sıralamasında ham petrolden sonra ikinci sırayı alır.

Sıhhi Tesisat

service
Sıhhi tesisat bir binada veya yapıdaki 3 ana tesisattan biridir.

Soğutma Sistemleri

service
İklimlendirme yada klima sistemi olarak da geçer. Günümüzde endüstriyel olarak tüm alanlarda kullanımı çok yaygın bir sistemdir.

Bina Otomasyonu

service
Bina otomasyon ve yönetim sistemleri, tesisin tipine bağlı olarak ısıtma, soğutma, havalandırma sistemleri, jeneratör, hidrafor, VRV-VRF sistemleri, fan coiller, VAV ler, aydınlatma.

Medikal Gaz Sistemleri

service
İnsan sağlığı ve hayatının söz konusu olduğu medikal gaz sistemlerde tasarım aşamasında hastalar ve hastane personelleri için hassasiyet ön planda tutulmuştur.

Klima Sistemleri

service
Klima, soğutma çevrimi kullanılarak bir ortamdan ısı çekmek (yani ortamın sıcaklığını azaltmak), fazla nemini alıp ortama taze hava sağlamak için tasarlanmış sistem veya mekanizmadır.

Yangın Söndürme Sistemleri

service
Otomatik yangın söndürme sistemleri herhangi bir ortamda oluşan yangına otomatik olarak kısa süre içerisinde müdahele edilmesini sağlayan sistemlerdir.

Isıtma Sistemleri

service
Isıtma sistemleri günümüzde 4 farklı şekilde yapılmaktadır. Bu yöntemler de kendi içlerinde isteğe göre değişebilmektedir.

Havalandırma Sistemleri

service
Bir yapıdaki kötü havayı dışarı atmak ve içeriye temiz hava vermek amaçlı kurulan sistemlerdir. Çalışanlar için kimyasaldan arındırılmış temiz hava sağlar.